plastiky
Ilustrační foto. Zdroj: PR

Jaké plastické zákroky lidé nejčastěji podstupují?

Každý máme nějakou představu o tom, jak bychom chtěli vypadat. V dnešní době medicína výrazně pokročila i co se týče různých zákroků na úpravu vzhledu a mnoho lidí těchto možností změnit svůj vzhled dle vlastního přání využívá. Jaké jsou momentálně neoblíbenější a nejvyhledávanější z nich?

Zvětšení prsou vede

Mezi vůbec nejvyhledávanější operace patří augmentace poprsí pomocí silikonových výplní. Počet zájemkyň o tyto operace stále roste, ale nejedná se o žádné výrazné změny, co se velikosti týče. Naopak je větší zájem o přirozeně vypadající prsa.

Avšak tento typ procedury není jediný. V posledních letech se stala velice oblíbenou varianta využití vlastního tuku. Při tomto zákroku je pomocí liposukce odebrán tuk například z břicha či stehen, který se dále vyčistí a zdravé buňky se zavedou do prsou. Tato forma je obecně šetrnější, protože při ní nedojde k zavedení cizího předmětu do těla.

Liposukce zbaví tuku problematické partie

Druhou nejoblíbenější operací je odsátí tuku, nejčastěji z oblasti břicha, boků a vnitřních stran stehen. Je ale důležité si uvědomit, že tato operace není bezpracná metoda k zhubnutí. Jejím účelem je formování postavy tam, kde se hromadí větší množství tuku oproti zbytku těla.

Plastika břicha vyřeší povislou kůži

Dalším vyhledávaným typem operace je abdominoplastika. Tato operace slouží k odstranění přebytečné kůže, která zbyla po výrazném úbytku váhy. Je jedno, zda se jednalo o zhubnutí po těhotenství, dietě a cvičení či liposukci. Pokud je změna náhlá, tělo a kůže se s ní nemusí stihnout vypořádat a může vám zanechat vrásčitou a převislou kůži, které vás tato operace zbaví.

Úprava nosu patří mezi náročnější operace

Rhinoplastika může být řešením estetických problémů, kdy vám může být změněn tvar i velikost nosu. Avšak tato operace se podstupuje například po nějakém zranění a patří i mezi ty nejnáročnější.

Operace očních víček vás omladí

Tento typ operace se stává v poslední době velice oblíbeným. Po jejím podstoupení člověk vypadá znatelně mladší. Dojde při ní k vyhlazení vrásek a odstranění jizev s tím, že po ní samotné žádné nezůstanou. Mimo jiné se také zlepší váš zrak a může vás i zbavit případných bolestí hlavy způsobených únavou očí.

Jak to všechno zvládnout

Jako mnoho dalších i tyto operace něco stojí. Máte-li strach, že byste nemuseli vystačit s financemi, krátkodobá půjčka může být pro vás řešením. S její pomocí si budete moci zařídit operaci, kterou potřebujete.

Napsat komentář