Apple Watch
Foto: Unsplash

Jaké poškození či závady řeší servisy u Apple Watch nejčastěji

Apple Watch jsou stylovým a užitečným doplňkem. Jejich výhody netřeba zmiňovat, avšak, stejně jako iPhony a další smartphony, nemusí vydržet hrubější zacházení, a tak čas od času může dojít k jejich poškození.

Mechanické poškození skla, displeje a těla hodinek

Pokud máte pouze rozbité sklo, ale hodinky fungují a není poškozen displej, nezoufejte. V této situaci je oprava relativně snadná, rychlá a ani nijak extrémně nezatíží vaši peněženku. Instalace nového skla trvá zhruba 2 – 3 hodiny (podle vytíženosti techniků) a pokud zvolíte kvalitní servis Apple Watch, který používá originální díly, máte na ně 24 měsíců záruku. Cenově byste měli oproti výměně displeje ušetřit až 40 %. Konečná cena samozřejmě závisí na typu hodinek.

Výměna celého displeje také není časově náročná, nicméně v závislosti na typu hodinek může vyjít až na 6 000 Kč. I v takovém případě se ale oprava vyplatí více než koupě nového zařízení. Každý dobrý servis totiž poskytne na nové díly 24 měsíců záruku. Někde si dokonce můžete zařízení pojistit a v případě dalšího poškození dostanete slevu.

Rozbité tělo hodinek také patří k častým případům. Většinou jde samozřejmě o důsledek pádu.

Tlačítka a konektory

Obvyklým servisním úkonem je výměna konektoru, který se může poškodit v důsledku hrubšího zacházení. Většinou byste se měli vejít do tisícovky, ovšem nesmí se projevit další závada, například v softwaru. V takovém případě by vás servis měl před dalšími kroky informovat o přibližné ceně opravy.

Uživatelé Apple Watch si dále nechávají své přístroje opravit z důvodu nefunkčního zapínacího tlačítka, mikrofonu či dalších drobnějších mechanických částí.

Výměna baterie

Slabou baterii s krátkou výdrží vyměňují servisy na počkání. Cena je opět závislá od typu hodinek. U levnějších a starších modelů vám bude stačit přibližně 1000 Kč, u lepších a novějších typů je cena zhruba dvojnásobná.

Naším tipem je iwatchservis! Stačí do vyhledávače zadat oprava apple watch praha a vyskočí vám hned na prvním místě. Vaše hodinky tam můžeme přinést osobně, ale pokud nejste z Prahy, vše můžete vyřešit poštou. Je to jednoduché, spolehlivé a efektivní.

Napsat komentář