Rolls-Royce Justina Biebera
Foto: Twitter Justin Bieber News

Justin Bieber si pořídil extravagantní Rolls-Royce

Justin Bieber zrovna nepatří k interpretům, o jejichž tvorbě bychom se na těchto stránkách zmiňovali. Zpěvák se ale tentokrát zviditelnil něčím jiným, než je muzika. Pořídil si totiž Rolls-Royce Wraith. Na tom není u celebrity světového kalibru nic zvláštního, jenže auta se chopil úpravce West Coast Customs a futuristické dílo je na světě.

Justin Bieber má supersportovní a luxusní automobily v oblibě. V jeho garáži parkují například speciální edice italských supersportů. S dalším novým vozem se pochlubil na Twitteru.

Rolls-Royce Wraith je sám o sobě veledílem na čtyřech kolech. Po extravagantní úpravě se jeho cena vyšplhala v přepočtu asi na 21 miliónů korun a vznikl tak unikát připomínající koncept 103EX, který britská automobilka představila v roce 2016.

O motorizaci Biebrova vozu není nic známo. Lze však předpokládat, že půjde buď o 6,6 litrový dvanáctiválec, kterým je osazen klasický Wraith, ale možná je i elektrická verze, protože výfuky na fotografiích mohou být falešné.

Ať už je pod kapotou upraveného vozu cokoliv, jedno je jisté – jde o unikátní kousek, za kterým se rozhodně každý ohlédne. A nezáleží na tom, co si o voze budete myslet.

Zdroj: Twitter Justin Bieber News
Napsat komentář