Polokošile
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Polokošile. Nový trend v pracovním oblečení

Být v práci v pohodlném a hezkém oblečení je základem úspěchu. Dobrý zaměstnavatel by měl dbát nejen na příjemné pracovní prostředí, ale také na pohodlí svých zaměstnanců. Osvědčeným benefitem je stylové pracovní oblečení, které dobře padne, něco vydrží, a hlavně dobře vypadá. Aktuálním trendem jsou polokošile.

Proč polokošile?

Polokošile jsou elegantní, pohodlné a lze je použít jak ve výrobě, tak pro pracovníky v kanceláři. Modré límce můžete jednoduše odlišit od těch bílých a přitom obě skupiny budou šikovně sladěny. Samozřejmostí je možnost natisknutí firemního loga nebo sloganu.

Velký výběr polokošil najdete na stránkách velkoobchodu Xfer na adrese https://www.xfer.cz/polokosile. Široká škála barevných variací a motivů zaujme každého. Materiály lze volit podle ročních období či teplotních podmínek na pracovišti. Nejoblíbenější je samozřejmě bavlna, případně kombinace bavlny a polyesteru.

Výrazně barevné polokošile se skvěle hodí na pracoviště se zvýšenými požadavky na bezpečnost. Decentní barvy jsou vhodné do kanceláří či na recepce a bílé se zase hodí do kuchyňských provozů.

Zkrátka polokošile jsou pohodlné a hlavně všestranné. Při nákupu z velkoobchodu je můžete získat za velmi nízké ceny.

Všechno firemní oblečení jednou ranou

Polokošile z velkoobchodu Xfer využívá řada firemních odběratelů, připojte se i vy k těmto spokojeným zákazníkům. Stačí si na https://www.xfer.cz/polokosile vybrat ten správný výrobek. A nemusí to končit jen u polokošil. Projděte si všechny kategorie zboží a zjistíte, že firemní oblečení můžete řešit snadno a rychle z pohodlí kanceláře.

Naše tipy

Do skladu

  • polokošile s reflexními prvky
  • polokošile s dlouhým rukávem a reflexními prvky

Do kanceláře

  • Pánská polokošile Bowie
  • Dámská polokošile Pegaseo

Pro sportovce

  • Dámská/pánská polokošile Monza
Napsat komentář