kuchyně
Ilustrační foto. Zdroj: Unsplash

Pomocníci pro pečení cukroví

Vánoce se nezadržitelně blíží a jistě už přemýšlíte, na jaké druhy cukroví se vrhnete hned o první adventní neděli. Pokud pečete každý rok a cukroví milujete, rozhodně vám vaše vánoční snažení usnadní celá řada pomocníků, které při pečení pracen, medvědích tlap či rozkošných vanilkových rohlíčků jistě oceníte.

Bez kuchyňského robota se neobejdete

Bez kvalitního kuchyňského robota se v dnešní době rozhodně neobejdete. Tento všestranný pomocník se vám do kuchyně hodí nejen na Vánoce, ale po celý rok. Kuchyňský robot Eta Gratus je unikátní zejména díky své vysoké pevnosti a robustnímu celokovovému tělu, které vydrží cokoliv. Obrovskou výhodou tohoto robota je především jeho všestrannost. Připravit totiž umí téměř cokoliv.

Robot ETA
Robot ETA

Ruční šlehač do každé kuchyně

Díky ručnímu šlehači Bosch MFQ40303 dokážete za velmi krátkou dobu vypracovat lehké a také křehké těsto či dokonce lahodný krém, kterým budete následně plnit své vánoční cukrovinky. Šlehací metly, které jsou vybaveny zcela speciálními kuličkami Fine Cream se letos rozhodně postarají o ten nejlepší a nejlahodnější krém vůbec. Ruční šlehač Bosch si zkrátka zamilujete.

Šlehač BOSCH
Šlehač BOSCH

Tyčový mixér vám doma nesmí chybět

Tyčový mixér Rohnson R-581 je tak multifunkční, že se bez něj doma v podstatě neobejdete. Má velmi jednoduché ovládání a připravíte s ním raz dva nejen omáčky, ale také pomazánky, šlehačku, dětské příkrmy či naseká vlašské ořechy, které jsou nedílnou součástí mnoha vánočního cukroví. Díky snadné regulaci otáček mixéru bude příprava jakéhokoliv vánočního krému procházkou růžovým sadem.

Mixér Rohnson
Mixér Rohnson

Kuchyňská váha je nedílnou součástí každé domácnosti

Kvalitní kuchyňská váha nesmí rozhodně chybět v žádné domácnosti a rozhodně ne při přípravě těsta na cukroví. Váha ECG KV 1120 SM navíc disponuje velmi praktickou odnímatelnou plastovou miskou, která pojme až 1,2 litru. Přístroj tak dokáže navážit prakticky cokoliv až do hmotnosti 5 kg, a to s přesností na 1 gram.

Váha ECG
Váha ECG

Elektrický sporák vám upeče ty nejlahodnější vanilkové rohlíčky vůbec

Krásný a jen 50 centimetrů široký elektrický sporák Beko FSM57300GX se letos rozhodně postará o ty nejlahodnější vanilkové rohlíčky vůbec. Spotřebič, který si můžete pořídit ve velmi oblíbené nerezové barvě, má sklokeramickou varnou plochu. Pokud pečete často, a to nejen cukroví, ale také například těstoviny, ryby, maso či jiné pochoutky, je tou pravou volbou.

Sporák BEKO
Sporák BEKO

Pro vánoční nákupy do Electro Worldu

Tyto a další tisíce spotřebičů zakoupíte jednoduše na e-shopu Electro World. Všechny vaše objednávky vám připraví k odběru na 40 prodejnách nebo doručí kurýrem až do domu během 2–3 dnů. Nákup z domova je jednoduchou záležitostí a objednané zboží můžete vrátit do 14 dnů v kterékoliv prodejně, případně zaslat zpět poštou. Stejně tak lze zboží bezproblémově reklamovat.

Pokud máte nebo si pořídíte Věrnostní kartu Electro World, ušetříte hned dvakrát. Za prvé lze vybrané zboží nakoupit za speciální nižší ceny, a za druhé dostanete za každou transakci procenta zpět jako příspěvek na další nákup. Stačí vyplnit krátký formulář a můžete nakupovat výhodněji už teď. Že se to vyplatí, o tom svědčí přes půl milionu zákazníků. Síť Electro World se nyní zdvojnásobila a po převzetí K+B Expert nabízí možnost vyzvednutí na 40 prodejnách po celé ČR.

www.electroworld.cz

Napsat komentář