Dárková bedna
Ilustrační foto. Zdroj: Box Dárek

Popularita dárkových beden s páčidlem strmě roste. Jaké jsou nejoblíbenější?

Dárková bedna, to není jen tak obyčejný dárek. Inspirujte se s námi a věnujte svým blízkým skutečný zážitek. Máme pro vás tipy na skvělé boxy s páčidlem, které se v současnosti těší obrovské popularitě.

Bedny pro muže

Muži mají rádi adrenalin. Takový dřevěný box, do kterého se sami budou muset pomocí páčidla dostat, je pro muže tím pravým ořechovým. K tomu si přimyslete skvělý obsah v podobě oblíbených lihovin, farmářských produktů nebo třeba značkové kosmetiky a rázem máte na světě dárek, na který se jen tak nezapomene. Dárková bedna slivovice nebo třeba bedna Jack Daniels patří mezi ty vůbec nejoblíbenější. Nealkoholické bedny se však také těší vysoké popularitě a vévodí jim jednoznačně chipsy, řemeslné limonády a čokolády.

Bedny pro ženy

Ani žena nepohrdne zážitkem v podobě bedny s páčidlem. Můžete jí také na dřevěný box nechat gravírovat srdíčka nebo krátký text. Dovnitř lze rovněž vložit vlastní vzkaz. To ostatně můžete u beden nejen pro něžné pohlaví. A obsah? Tam vévodí Baileys Irish Cream, Aperol Spritz, značková kosmetika, káva a čokoládové pochutiny. Přidat můžete navíc třeba stylové zlaté páčidlo.

Bedny pro děti

Kinder Bueno, Studentská pečeť, Milka, Nutella či Haribo. Takový bývá obsah beden, které rády vypáčí děti. A pokud si s otevíráním neporadí, nevadí. Pomozte jim. O dobrodružný zážitek s překvapením je ani tak neochudíte.

Pokud si necháte dárkovou bednu s páčidlem zaslat, nemusíte mít obavy o vzhled bedny ani o obsah. Dárky jsou vždy pečlivě poskládány a zabezpečeny, stejně tak jako samotná bedna a páčidlo. Dostanete vždy dokonalý výrobek s obsahem, ke kterému je třeba se dostat poněkud složitěji než jen trháním dárkového papíru. Na památku na okamžiky při rozbalování vám zůstane stylové páčidlo, se kterým se třeba v budoucnu můžete pustit do dalšího boxu.

Napsat komentář