Ergo.cz
Foto: Ergo.cz

Získejte práci snů! Poradíme, jak!

Hledáte dobré zaměstnání, které vás bude bavit, a zároveň si v něm vyděláte dostatek peněz, jež vám zabezpečí spokojený život? Ne, tohle není utopie, ale sen každého člověka v produktivním věku. Máme radu na to, jak toho snadno docílit.

Stěžejní je výběr pracovní pozice. Dodejte si sebedůvěru a nestůjte zbytečně při zemi. Máte-li potřebnou kvalifikaci a připravený životopis, oslňte personalistu bonusem navíc. Ten představuje pojištění odpovědnosti zaměstnance. Jedná se o vstupenku k zářným zítřkům.

Benefit, co vyhrává výběrová řízení

Pojistná smlouva je totiž výhodná nejen pro vás, ale i pro vašeho potenciálního zaměstnavatele. Vztahuje se totiž na odpovědnost pojištěného za škodu, kterou způsobil jako zaměstnanec svému zaměstnavateli při plnění pracovních úkolů v pracovně-právním vztahu. Zafunguje tak tedy v případech, když se něco nepodaří, ba přímo pokazí.

Pojišťovna ERGO nabízí produkt, který má široký rozsah pojistné ochrany, při variantě Standard nezkoumá druh pracovní činnosti, má celosvětovou územní platnost a je tak vhodný pro služební cesty, nevyjímaje to, že má speciální tarif pro řidiče.

Produkt s nízkou spoluúčastí

Velkým bonusem pro všechny zúčastněné je nízká výše spoluúčasti na škodě s možností volby. Maximální pojistná částka, kterou lze pro toto pojištění sjednat, je 500.000 Kč. Je-li tak sjednáno v pojistné smlouvě, limit spoluúčasti je maximálně 5.000 Kč, ať už způsobíte škodu jakoukoliv. Pojistné plnění je vypláceno bez zbytečných odkladů, což vítá nejen pojištěnec, potažmo pracovník, ale i zaměstnavatel, coby majitel, jemuž byla škoda způsobena.

Napsat komentář