daně
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Daně bez chyb a jednoduše

Pokud nepracujete jako účetní, jistě víte, že správně vyplnit přiznání k dani z příjmu fyzických osob není jednoduché, obzvláště v době datových schránek. Pokud se nechcete obracet na účetní firmu, ale zároveň chcete mít jistotu, že je formulář vyplněný správně, vyzkoušejte elektronický formulář, který vás provede úspěšným podáním vašeho přiznání.

Jak se neztratit v daňových formulářích

Na internetu existuje řada online formulářů a aplikací, které vám s daněmi mohou pomoci. Ty nejjednodušší excelové budete muset znovu přepisovat do elektronických formulářů na portálu Ministerstva financí ČR. Sofistikovanější, jako je ten na stránkách www.kastnersw.cz, vám pomohou daleko více.

Zmiňované řešení od firmy Kastner Software probíhá prostřednictvím aplikace FORM studio. Ta představuje jedno z nejlepších českých řešení na správu daňových formulářů. Nejenže je bez problémů vyplníte, ale také je rychle datově odešlete, což novým uživatelům datových schránek nebo méně počítačově gramotným uživatelům může dělat potíže.

Formuláře ale usnadní i život těm, jejichž denním chlebem jsou právě daně. Práce s aplikací je rychlá, a tak i efektivní. Intuitivní rozhraní dokáže automaticky doplňovat určitá pole a také počítat zadané údaje. Díky tomu budete moci vyplnit daleko více daňových přiznání, kontrolních hlášení a dalších formulářů a tím rozvíjet svůj účetní byznys.

Stovky vychytávek

FORM studio zároveň napomáhá předejít chybám ve formulářích, a tak se jen tak nespletete. Aplikace identifikuje neplatné údaje a zároveň napoví správnou možnost. V případě potíží je navíc na telefonu vždy technická podpora společnosti.

„Snažíme se tvořit software tak, aby lidem co nejvíc zjednodušil práci a ušetřil čas. Věříme, že nejlépe fungují jednoduché věci. Přesto naše programy obsahují vše, co je potřeba, a najdete v nich stovky užitečných vychytávek,“ shrnují svoji práci vývojáři firmy Kastner Software.

Napsat komentář