káva z kávovaru
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Chcete zajistit svému kávovaru dlouhou životnost? Pak mu dopřejte pravidelné servisy u našich techniků

Investovali jste do kvalitního kávovaru, ale už je nyní po záruce? Objednejte jej na pozáruční servis, čímž mu prodloužíte životnost o mnoho let.

Kávovary po záruce vyžadují pravidelnou péči

Milujete chuť dobré kávy? Probuďte se krásnou vůní svého oblíbeného espressa každý den. Aby byla káva vždy jedinečná, plná chuti a vůně, je třeba o kávovar pravidelně pečovat. Každý den samozřejmě provádíte automatické čištění přístroje, v pravidelných intervalech jej odvápňujete apod. Ale pokud je kávovar po záruce, je třeba mu dopřát generální údržbu a servis od našich zkušených techniků. Kávovar se vám po takovém servisu odvděčí lepším, tišším chodem a chutnou kávou, jako když byl nový. Obecně platí, že pravidelné servisy, pokud kávovar nevykazuje žádné chyby, je třeba provádět každé 1 – 2 roky. Tato doba se odvíjí podle frekvence používání a stáří kávovaru.

Kde zajistit kávovaru profesionální servis?

Pro servis kávovarů nebo opravy kávovarů se obraťte na naše zkušené techniky. Zajišťujeme pozáruční servis kávovarů Philips, DeLonghi, Krups, Jura, Siemens, Saeco, Nivona, Melitta a další. Kávovar si u vás v Plzni a okolí zdarma vyzvedneme. Z ostatních částí republiky nám jej stačí poslat kurýrní společností.

Naši technici nejdříve zjistí stav kávovaru pomocí diagnostiky. Případné závady vám i s cenovou nabídkou na opravu obratem zavolají. Je pouze na vás, zda si u nás necháte kávovar do tří dnů opravit, nebo vám jej vrátíme v původním stavu zpět. Běžný servis spočívá v kompletní údržbě, čištění a odvápnění. Dále se postaráme o seřízení mlecího mechanismu, nastavení dávkovače kávy a následné kontrole tlaku a těsnosti vodní soustavy.

Přemýšlíte o novém kávovaru?

Hledáte kvalitní kávovar, ale nechcete utrácet za drahé modely? Podívejte se do naší nabídky zánovních modelů s minimálně roční zárukou nebo repasovaných kávovarů za výhodné ceny. Vybraný model si můžete vyzkoušet přímo u nás na pobočce ve Zbůchu u Plzně.

Napsat komentář