kuchyně
Ilustrační obrázek. Zdroj: Unsplash

Kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči je praktické a elegantní řešení na míru pro vás

Středobod každé domácnosti představuje kuchyně. Ta by měla být dostatečné prostorná a samozřejmě praktická. Prostor okolo linky nesmí být přehnaně malý, aby se v místnosti dobře pracovalo. Zároveň je dobré mít všechny spotřebiče v dosahu. Jak toho dosáhnout? Zkuste uvažovat o kuchyňské lince s vestavěnými spotřebiči. Její výhody vám představíme.

Praktičnost

Předností tohoto řešení je především praktičnost. Dobře navržená vestavěná kuchyně je taková, která šetří kroky. Integrovanou myčku tedy mějte poblíž dřezu a skříněk či polic na nádobí. Větší kusy, jako jsou hrnce a pánve, mějte uloženy poblíž sporáku. Mikrovlnnou troubu ukryjte pomocí vyklápěcích dvířek. Do kuchyně uložte i koše na odpad a další neestetické předměty. Lednice by měla být umístěna blízko pracovní desky. Pokud máte prostor na spíž, také ji koncipujte v dosahu.

Kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči se velmi dobře udržuje. Vzhledem k absenci různých zákoutí se rychle čistí, v podstatě uklízíte celek a ne každý spotřebič zvlášť.

Design

Vestavěné kuchyně jsou velmi oblíbené a moderní. Nadčasový design ukrývající spotřebiče neomrzí. Taková kuchyně pak působí jako jeden celek a je jen na vás, jaký zvolíte materiál či barevné provedení.

Vestavěné kuchyně na míru

Kuchyňskou linku s vestavěnými spotřebiči si klidně můžete navrhnout sami pomocí takzvaných sektorů nebo modulů. Často je ale s ohledem na prostor potřeba výroba kuchyně na zakázku. V takovém případě doporučujeme se obrátit na východočeskou firmu LJ Kuchyně, která má s výrobou kuchyní na míru bohaté zkušenosti. Tento ryze český výrobce si zakládá na preciznosti a v kombinaci se špičkovým vybavením vám připraví nábytek dle vašich představ. Hledáte-li například vestavěné kuchyně na míru Kutná hora, právě jste našli, na koho se máte obrátit.

Napsat komentář