tetování
Ilustrační foto. Zdroj: Pexels

Kanadská matka nechává dceru, aby ji tetovala na nohu

Christine Flemingová, tatérka z Kanady, přiznala, že nechává svoji devítiletou dceru Scarlett procvičovat tatérské dovednosti na matčině těle. Zatím prý na maminčinu nohu namalovala srdce, motýla a květinu. Výsledek se podle starší z tatérek povedl.

Třiatřicetiletá umělkyně dceru během činnosti kontroluje v postupu a radí jí, jak tetovat co nejlépe. „Netrápí mě, že výsledek není bůhví jak dokonalý,“ vysvětlila tatérka pro South West News Service. „Ale na druhou stranu je šikovná a dodržuje moje pokyny.“

Podle Flemingové jiní rodiče, kteří se živí tetováním, dělají to samé. Malá Scarlett nejprve prošla krátkým výcvikem na umělé kůži, ale rychle a radostně přesedlala na opravdovou. První bylo srdce, poté přišel na řadu složitější motýl.

Šablony pro nová tetování vyrábí maminka. Snaží se, aby byly dostatečné jednoduché a dobře se tvořily i menším dětským rukám. Scarlett byla údajně po prvních tetováních na sebe velmi hrdá, a tak pokračovala dalším motivem – třešňovým květem, který dívka sama navrhla, a to včetně barevného provedení. Vše jí zabralo jen zhruba hodinu.

Flemminová však nechce dceru tlačit do tatérské profese, ale připustila, že by to bylo „cool“. Zároveň uvedla, že když bude malá chtít, může dále pokračovat v tréninku na mamince. Vlastní tetování jí totiž dovolí nejdříve v osmnácti.

Napsat komentář