outfit
Foto: AstroStar / Shutterstock.com

Kvalitní tepláky a mikiny pro váš dokonalý casual outfit

Patříte mezi vyznavače ležérního stylu oblékání? V tom případě určitě nesmí ve vašem šatníku chybět tepláky nebo mikina. Tyto univerzální kousky se dnes dají kombinovat v mnoha provedeních, a tak určitě také váš šatník obsahuje hned několik těchto svršků. Ať už se jedná o tepláky nebo mikinu, dnes pořídíte velmi stylové kousky, které se skvěle hodí i na nošení po městě. Už dávno tak tyto svršky nejsou určeny pouze na sportovní aktivity.

Vždy stylová mikina

Pojďme se podívat nejprve na mikinu, která vás dokáže zahřát při chladnějších dnech a je ideálním řešením místo bundy na přechodné jarní či podzimní období. Jestliže hledáte opravdovou stylovku, podívejte se na mikiny, které nabízejí módní e-shopy. Můžete si vybírat z celé řady variant, přičemž je na vás, která právě vás osloví. Určitě se soustřeďte hlavně na padnoucí střih, protože také mikina musí být slušivá a podtrhnout vaši postavu. Velmi módní jsou: 

  • Výrazné potisky
  • Pestré barvy a barevné kombinace

Nemusíte rozhodně sázet pouze na nudnou šeď. Také tento kousek sice určitě ve svém šatníku oceníte, protože je velmi univerzální a lze použít prakticky kdykoliv, na druhou stranu vám vůbec neuškodí ani módní kousky, ve kterých více vystoupíte z davu. Je jedno, zda si vyberete mikinu v provedení na zip, nebo preferujete kousky, které se oblékají přes hlavu, V obou případech jsou velice populární mikiny s kapucí, které mohou poskytnout dodatečnou ochranu třeba před chladným větrem.

Módní tepláčky

K mikině si můžete vzít prakticky cokoliv, mohou to být klidně klasické džíny. Pokud však usilujete o sportovnější outfit a dáváte přednost maximální volnosti pohybu, určitě stojí za to vybrat si k mikině kvalitní tepláky. Tento kousek oblečení si dnes můžete vybrat v mnoha módních provedeních, ať už z pohledu barev nebo střihů. Najděte si svůj vlastní styl!

Napsat komentář