Sluchátka Lamax Dots 2
Sluchátka Lamax Dots 2. Zdroj: LAMAX

LAMAX Dots2: už druhá generace špuntů s úžasným zvukem

Nová True Wireless sluchátka Dots2, která navazují na své úspěšné předchůdce a přitom posouvají kvalitu zvuku, výdrž i zpracování na zcela novou úroveň.

Sluchátka stačí jen vytáhnout z pouzdra, nasadit je a poslouchat, na co právě máte chuť. Na jedno nabití zvládnou hrát LAMAX Dots2 až šest hodin, což je v porovnání s předchůdci dvojnásobek.

Špunty jsou vybaveny špičkovými měniči a čipsetem, díky kterým si vždycky poradí se žánrem právě přehrávané hudby. Oproti Dots1 výrobce trochu zredukoval basy, což je však jen ku prospěchu; zbylo totiž více místa pro vyváženost a detaily. Navzdory tomu, že je přenos zvuku „pouze“ bezdrátový, je kvalita bezkonkurenční, což je podtrženo i podporou kodeků AAC i SBC a také technologií Bluetooth 5.0 s dosahem 15 metrů od zdrojového zařízení.

Sluchátka jsou stejně jako dříve dodávána s nabíjecím boxem, do kterého tentokrát dostanete energii nejen prostřednictvím rozhraní USB typu C, ale i bezdrátově, přičemž k nabití z nuly na sto stačí zhruba hodina a půl. Tahle krabička je navíc téměř o polovinu menší než ta předchozí, takže v kapse nebude zabírat tolik místa. Její kapacita je 550 mAh, což znamená, že každý ze špuntů s kapacitou 50 mAh nabije pětkrát. A úroveň nabití vám nově ukážou čtyři LED diody na těle boxu, které jsou již tradičně tyrkysové.

Přímo ve špuntech se nachází kvalitní mikrofon, který z nich dělá dokonalou handsfree sadu. Lidé, se kterými budete telefonovat, vás zřetelně uslyší i navzdory tomu, že budete mít mikrofon umístěný u ucha, a nikoliv přímo u úst. Součástí balení jsou pak tři velikosti špuntů, z nichž si můžete vybrat ten, který vám bude sedět nejlépe, takže nehrozí, že by vám například při sportování sluchátka vypadla. A když už jsme u sportu, pak vězte, že tvrdší zacházení tentokrát zvládne i nabíjecí box.

Po vytažení špuntů z pouzdra dojde k jejich okamžitému automatickému spárování a zároveň k vyhledávání Bluetooth zařízení v okolí. Než je stihnete dát do uší, už jsou připraveny hrát. O veškeré ovládání se pak stará jediné pogumované tlačítko, jehož prostřednictvím si přepnete mezi jednotlivými songy, přijmete hovor, pozastavíte hudbu nebo třeba aktivujete ovládání hlasového asistenta (zde sluchátka podporují asistenty Siri nebo Google Assistant).


Galerie:


Parametry LAMAX Dots2:

• Typ sluchátek: True wireless
• Bezdrátová technologie: Bluetooth 5.0
• Podporované profily: HFP 1.7, HSP 1.2, A2DP 1.3, AVRCP 1.6, SPP 1.2
• Podporované kodeky: AAC, SBC
• Dosah Bluetooth: 15 m
• Kapacita baterie ve sluchátku: 50 mAh
• Kapacita baterie nabíjecí stanice: 550 mAh
• Doba přehrávání: Hlasitost 50 % – 6 h
• Hlasitost 80 % – 5 h
• Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz
• Handsfree: Integrovaný reproduktor i mikrofon. Ovládat handsfree lze tlačítky na sluchátkách. Obě sluchátka se dají použít zvlášť.
• Funkce tlačítek: Přehrávání skladeb, ovládání handsfree, aktivace Siri nebo Google Assistant
• Hmotnost jednoho sluchátka: 3 g
• Hmotnost spolu s nabíjecí stanicí: 38 g

Pokud chcete získat podrobnější údaje a nechat si doporučit vhodná sluchátka, podívejte se na e-shop Electro World, abyste zjistili více. Na e-shopu najdete nejen sluchátka, ale další sortiment související s poslechem hudby, např. reproduktor Magnat Transpuls 1500 nebo subwoofer Samsung SWA-W500/EN. Všechny vaše objednávky vám Electro World připraví k odběru na 39 prodejnách nebo doručí kurýrem až do domu během 2-3 dnů od objednávky. Nákup z domova je jednoduchou záležitostí a zakoupené zboží můžete vrátit do 14 dnů v kterékoliv prodejně, případně zaslat poštou. Stejně tak lze zboží bezproblémově reklamovat.

Pokud máte nebo si pořídíte Věrnostní kartu Electro World, ušetříte hned dvakrát. Za prvé vybrané zboží lze nakoupit za speciální nižší ceny, a za druhé za každou transakci dostanete procenta zpět jako příspěvek na další nákup. Stačí vyplnit krátký formulář a můžete nakupovat výhodněji už teď. Že se to vyplatí, tak o tom svědčí přes půl milionu zákazníků. Síť Electro World se nyní zdvojnásobila a po převzetí K+B Expert nabízí možnost vyzvednutí na 39 prodejnách po celé ČR.

Napsat komentář