muž
Ilustrační foto. Zdroj: Pexels

Problémy s erekcí? Nebojte se o nich mluvit a včas je řešit

Když se řekne erektilní dysfunkce, každý muž si jistě něco představí. Bohužel se s tímto problémem za život setká většina mužů. Jednoduše řečeno, jedná se o neschopnost udržet erekci penisu pro pohlavní styk. Může to být krátkodobý problém, ale také dlouhodobá potíž, která muži zcela znemožňuje mít pohlavní styk.

Zjištění příčiny

Před započetím léčby je nutné zjistit příčiny erektilní dysfunkce. Nutné je například vyloučit jiná závažná onemocnění jako je ischemická choroba srdeční, cukrovka, cévní mozková příhoda a některé další. Lékař využívá různé metody vyšetření, aby byl schopen stanovit přesnou a správnou diagnózu. Mezi nejčastější příčiny patří zhoršený krevní přívod z důvodu aterosklerózy nebo porucha žilního odtoku. Často však porucha spočívá v psychologických obtížích. Pak je především nutné zvážit návštěvu vhodného psychologa a pracovat na postupném odstraňování psychického bloku.

Podpořte svou erekci i mužské zdraví

Aby vše správně fungovalo, je dobré myslet na mužské zdraví ještě dříve, než se dostaví problémy. Dobrou volbou je užívání doplňků stravy s účinnými látkami, které chrání a posilují mužské pohlavní orgány. Výbornou volbou v případě prvních potíží jsou produkty Kamagra, které přirozeně rozšiřují cévy, a pomáhají tak i erekci. Dále je možné zařadit doplňky s obsahem kopřivy dvoudomé pro podporu správné funkce močového ústrojí a ledvin. Mužům prospívá také kotvičník zemní, což je přírodní stimulant, který také pomáhá podporovat sexuální aktivitu.

Nejste v tom sami

V každém případě platí, že rozhodně nejste v tomto problému jediní. Snažte se nestresovat, a hlavně se nebojte o svém problému mluvit a včas jej řešit. Nenechte svou psychiku, aby vám celou situaci ještě více zkomplikovala. Vyplatí se o problému informovat i svou partnerku, která vám může v řešení problému pomoci.

Napsat komentář