náramek
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Průvodce bezpečnostními náramky na festivaly

Organizátoři festivalů, koncertů či jiných společenských akcí, ale i provozovatelé sportovních areálů, koupališť nebo zábavných parků vědí, že nejjednodušší způsob, jak identifikovat platící návštěvníky, je použití bezpečnostních náramků. Kde takové náramky sehnat, kolik stojí a jaký materiál je pro ně nejlepší?

Tyvek – ekonomická varianta

Nejúspornější variantou jsou takzvané náramky tyvek. Materiál připomínající papír se jednoduše nasazuje, pohodlně se nosí a přestože jde o tenký materiál, je překvapivě odolný proti roztržení i proti vodě. Hodí se na kratší akce a lze jej používat 1 – 2 dny. Náramek je vybaven speciální lepící části, kterou není možné neviditelně odstranit. K zakoupení je v různých barevných variantách a bez potisku se obvykle s cenou dostanete pod jednu korunu za kus.

Vinylové náramky – pro vícedenní akce

Lehké plastové náramky s patentovým uzávěrem v různých barevných provedeních oceníte zejména pro vícedenní akce, protože vydrží až 5 dní. Jsou velmi odolné a zvládnou natahování. Bez potisku se jejich cena pohybuje okolo dvou korun za kus.

Látkové náramky – stylový doplněk každé párty

Prémiový textilní náramek ze saténu není jen bezpečnostním prvkem, ale i malým módním doplňkem, který se velmi pohodlně nosí a zároveň je odolný. Pro menší i větší festival jej můžete opatřit motivem vaší akce a návštěvníci si jej rádi uchovají jako památku. V nabídce dodavatelů je široká škála uzávěrů, lze je objednat s čísly či dokonce s čárovými kódy. Cena za náramky je individuální například dle složitosti motivu, ale obecně lze říci že začíná pod hranicí 4 Kč za kus.

Silikové náramky – skvělý marketingový tah

Prvotřídní kvalita, skvělá památka a mimořádně efektivní marketingový nástroj. Tak by se daly popsat základní vlastnosti silikonového náramku. Lze jej opatřit textem nebo logem s ražbou vně i uvnitř náramku, na výběr je široká škála barev, ale individuálně je možné vyrobit i speciální tvary. Cena je v tomto případě opravdu individuální a ohledně jejího stanovení je třeba požádat dodavatele.

Napsat komentář