startup
Ilustrační foto. Zdroj: Pexels

Pryč s papíry. Budoucnost je datové účetnictví

Účetnictví znamená pro mnoho podnikatelů neustále zataženou ruční brzdu a hromady papírů. Progresivním podnikatelům je ale jasné, že tudy cesta nevede. Pro startupy a vizionáře s otevřenou myslí je zde Dype, datové účetnictví, které rozvazuje ruce a odstraňuje byrokratické překážky levou zadní.

Co je to datové účetnictví

Digitalizace procesů se týká samozřejmě i daňové administrativy. Online prostředí ale nabízí mnohé nástroje, které při vhodném využívání představují skutečný benefit. Vedení účetnictví je samozřejmě možné předat externí firmě, která se o papírování postará, často ovšem za nemalý poplatek.

Skutečně pokrokový nástroj představuje Dype – datové účetnictví pro startupy, živnostníky i firmy. Co je benefitem této platformy?

Především analýza a efektivita v řešení problémů spojených s daňovou legislativou. Vše online, přesto kvalitně a rychle. Dype využívá historická data a uplatňuje je k automatizaci stávajících procesů. Specialisté Dypu pracují online s pokrokovými nástroji, které zefektivňují práci a snižují chybovost. Samozřejmostí je controlling, daňová optimalizace a reporting. To vše za dodržení aktuální legislativy.

Budoucnost je v digitalizaci

Automatizace procesů je jedna věc, ale co takhle digitalizace nebo umělá inteligence? Pokrokové startup účetnictví Dype nečeká na ostatní až s něčím přijdou, sám budoucnost vytváří. Hnacím motorem jsou spokojení klienti, kteří pomocí datového účetnictví zefektivnili svůj byznys, případně nastartovali nové projekty. Tým Dypu totiž poskytuje i konzultace a své klienty bere jako partnery.

Klíč k úspěchu

Přístup Dypu je ryze holistický. Využívá přitom nově vyvinutou metodiku AIS zaměřenou na komplexní rozvoj podnikatelských projektů. Holistický pohled na podnik, projekt nebo nápad neopomíjí žádné jeho části a díky tomuto nastavení umožňuje vytvářet neotřelé strategie s jasným cílem. Tak jdete do toho?

Napsat komentář