termolis
Příklad termolisu. Zdroj: Termolisy.cz

Reklamní předměty si snadno vyrobíte i sami. Ušetříte a dáte prostor své kreativitě

Dříve byly tyto technologie dostupné jen v průmyslové velkovýrobě. Dnes se ale jejich cena natolik snížila, že je možné, aby si je pořídil i jednotlivec nebo malá firma a využívali výhody profesionálních strojů. Technologie pořád zlevňují a stávají se dostupnější pro širší spektrum lidí – tak proč toho nevyužít. To je třeba i případ termolisu, který si dnes může koupit skoro každý. Navíc je natolik automatizovaný, že jeho obsluhu zvládne i amatér. Je možné využít termolis na potisk reklamních předmětů jako jsou různé tašky, trička, ale třeba i hrníčky nebo klíčenky. Uplatnění pro něj tedy najdete nejen v práci, ale i v domácnosti.

Investice, která se vyplatí

Termolis dnes můžete pořídit již za několik tisíc korun. Na trojrozměrné objekty je ideální použít 3D termolis. Své místo najde v každé firmě, kde se reklamní předměty využívají pro udržení dobrého kontaktu s partnery nebo se zákazníky. Navíc máte jistotu, že i takto levné termolisy vynikají dobrou kvalitou a potisk má dlouhodobou barevnou stálost a je odolný. Můžete tisknout na různé povrchy a materiály a nejste vázáni počtem objednaných kusů a podobnými omezeními.

Neplaťte za práci, kterou zvládnete sami

Koupě termolisu vám přinese velkou úsporu v řadě činností, na které byste si museli najímat externí služby. Podobně si můžete třeba koupit řezací plotr, který vám usnadní veškerý tisk a práci s velkoformátovým papírem. Je to jednorázová investice, která se vám ale bohatě vrátí. Vždycky bude výhodnější zadat tyto činnosti vlastním zaměstnancům na vlastních strojích než oslovit jinou firmu, která si za takové služby naúčtuje mnohonásobě více, a ještě ani nemáte pod kontrolou kvalitu provedené práce a často jste omezeni nabídkou, kterou mají. Takto můžete být kreativní, zkoušet nové možnosti a cesty a nenechat se omezovat jen tím, co jsou schopni udělat jiní lidé.

Napsat komentář