trička
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Tričko s dlouhým rukávem je praktický kus pracovního oděvu

Pracovní trička, na zimu ideální s dlouhým rukávem, jsou nejčastější volbou zaměstnavatelů ve výrobních provozech. Dlouhý rukáv se ale hodí i v létě během chladnějších dní. Poradíme vám, kde je výhodně nakoupíte, ale také vám poskytneme několik rad, čím se při výběru řídit.

Pracovní oblečení musí zaměstnancům vyhovovat

Hledáte-li přívětivý velkoobchod s oblečením, určitě se podívejte na stránky Xfer.cz. Najdete zde kvalitní pracovní i volnočasové oděvy, které potěší zaměstnance i zaměstnavatele. Můžete je využít i jako dárky svým obchodním partnerům, pokud je obstaráte pěknými logy nebo nášivkami, což lze samozřejmě dohodnout. Stejně tak je možné domluvit si výrobu textilu na míru. Nezapomeňte na skutečnost, že pracovní oblečení se musí zaměstnancům líbit a musí být pro ně pohodlné.

Snad každá firma chce být dobře identifikovatelná a pracovníkům poskytuje oděvy s logem nebo názvem společnosti. To nejen, že posiluje firemní identitu, ale stejnokroj také dobře slouží k identifikaci pracovníků daného provozu a nelze si tak nikoho splést například s hosty.

Trička, která skvěle padnou

Sháníte-li pracovní trička s dlouhým rukávem, máte volnou ruku ve volbě materiálu, barev i barevných kombinací. Střih je většinou univerzální pro pány i dámy a lze volit například výstřih do V. Xfer nabízí trika ze stoprocentní bavlny, proto jsou vhodná pro celodenní nošení, jsou pohodlná, prodyšná, „nekoušou“ a vydrží mnoho pracích cyklů. Hodí ke kalhotám, kraťasům i k sukním, v létě i v zimě, ve skladu, ve výrobě i v kancelářích.

Opatřete trička s dlouhým rukávem logem. Je možné jej tisknou, nažehlit nebo si nechte udělat nášivku. Vše zvládnete na jednom místě – na Xfer.cz. Právě tam objevíte originální kousky, které jinde neseženete. Buďte originální a vybavte vaši firmu praktickým a hezkým oblečením.

Napsat komentář