Tatry
Foto: Kayo / Shutterstock.com

Ubytujte se v Nízkých Tatrách v krásném zrekonstruovaném hotelu

Pokud právě plánujete svou dovolenou, jistě už po předchozích zkušenostech víte, že ubytování je nepochybně důležitým aspektem každé cesty. Možná si řeknete, že na hotelu toho mnoho trávit nebudete, ale vždy je kvalitní ubytování nedílnou součástí vašeho zážitku z dovolené. Podstatné je jak samotné zázemí, které vám zajistí potřebný komfort, tak rovněž příjemné prostředí, ale určitě je to i poloha ubytovacího zařízení. Je zkrátka fajn, mít vše na dosah.

Tatranský hotel po rekonstrukci

Místo vašeho ubytování je určitým výchozím bodem, odkud se budete pohybovat po okolí, a kde se budete večer zase vracet. Pokud se plánujete vydat na Slovensko, skvělým výchozím bodem vám bude hotel Nízké Tatry. Ten nedávno prošel rekonstrukcí, takže nabídne kompletně moderní zázemí. Vybírat si můžete hned z několika variant ubytování, a to: 

  • Hlavní chata
  • Villa
  • Hostel
  • Chatky TREE HOUSES

V hlavní chatě najdete tradiční ubytování po rekonstrukci, které je umístěno přímo na svahu v lyžařském středisku Jasná. V zimním období tak odtud můžete vyrazit rovnou na lyžích do lyžařského areálu. Ubytovací zařízení je někdy známo také jako hotel Chopok, protože se nachází právě poblíž lanovky na tento vrchol. Hotel vám nabídne vysokou kvalitu ubytování i poskytovaných služeb. To vás čeká také pokud využijete ubytování v částech Hostel či Villa.

Klid, příroda a moderna

Opravdu exkluzivním a jedinečným místem v rámci hotelového komplexu jsou chatky TREE HOUSES. Jedná se o nově vybudované chatky v moderním designu, které jsou navrženy dle současné architektury, mají velké prosklené plochy, a tak vám nabídnou dokonalé spojení s přírodou. Kromě toho je zde klid, soukromí, ale zároveň veškerý luxus moderního ubytování. Pokud si chcete odpočinout od každodenního shonu a nechcete přijít o kontakt s moderním bydlením dneška, tak právě tyto chatky by neměly uniknout vaší pozornosti.

Napsat komentář