galanterie
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Velký výběr textilní galanterie je vám na dosah

Hledáte spolehlivého obchodního partnera se sortimentem zabývajícím se textilní galanterií? Víme o společnosti, která již od roku 1990 spolehlivě plní přání svých klientů nejen v České republice. Velkoobchod VTC a. s. sídlící v Uničově na Olomoucku je vám k službám.

Rychle a s poštovným zdarma

VTC je v současnosti největší velkoobchod zaměřený na kvalitní českou a evropskou textilní galanterii. V jeho nabídce najdete vše od špendlíků přes kapesníky, záclony až třeba po příslušenství k šicím strojům. Skladové zásoby jsou navíc aktualizovány denně, a tak zákazník vždy dostane rychle přesně to, co si přeje. Objednávky firma vyřizuje rychle a odesílá je při nákupu nad 2000 Kč bez DPH zdarma prostřednictvím přepravní firmy PPL.

Textilní galanterie velkoobchod VTC dodává své zboží především do kamenných prodejen, ale také výrobcům oblečení, obuvi či nábytku. Aktuálně velký podíl na jejích aktivitách má import a export. Nabízené produkty jsou dováženy hlavně ze Slovenska, ale také třeba z Polska, Velké Británie, Švýcarska či Itálie. VTC naopak obsluhuje klienty v mnoha zemích Evropské unie, ale třeba i ve Spojených státech.

Osobní přístup je v každém obchodním vztahu neocenitelný

Doménou firmy je totiž osobní přístup ke každému klientovi a pochopení jeho potřeb. Dělají to tak už 33 let a skutečně to funguje. Textilní galanterie je stále předkládána klientům formou přehledných katalogů, případně je nabídka k vidění i na webových stránkách vtc.cz, odkud lze také přímo objednávat. Aktuální nabídka čítá zhruba 5500 položek bez barev a dezénů. Jedná se tak o desetitisíce možností, které mají zákazníci na dosah.

Firemní heslo „Staňte se našimi partnery – jsme tu pro Vás“ je tak důsledně naplňováno již více jak tři dekády. Staňte se i vy obchodními partnery úspěšné společnosti VTC.

Napsat komentář