Plus size
Ilustrační foto. Zdroj: Unsplash

Butik pro plnoštíhlé plní sny o hezké a pohodlné plus size módě

Najít vhodné a hezké plus size šaty nemusí být až takový problém, jak by se mohlo na první pohled zdát. Zapomeňte ale na klasické obchodní řetězce a vyrazte do originálního pražského butiku LaSilueta. Nakupovat v něm můžete samozřejmě i online. Aktuálně jsou největším trendem modely na léto.

Letní šaty musí být především pohodlné

Originální a pohodlné letní šaty pro plnoštíhlé mohou mít celou řadu podob. Máte-li vyšší postavu, určitě dobře uděláte s dlouhými šaty, které působí velice elegantně. Modely s rozparkem jsou zároveň velice ženské. Kratší šaty jsou vhodné třeba na dovolenou u moře, a proto by nemělo několik kousků chybět ve vašem cestovním zavazadle, stejně tak jako plavkové a plážové šaty. Koktejlové šaty zase využijete na večírku nebo při večerním posezení v baru.

U letních modelů se neřiďte jen střihem, ale i barvou. Večerní šaty mohou být tmavé, u kousků pro denní nošení však volte spíše světlejší barvy či vzory, protože už dávno neplatí, že tmavé šaty jsou doménou pouze štíhlých dam. Pokud ale chcete svoji postavu zeštíhlit, černá může udělat dobrou službu.

Výhodou letních šatů pro plnoštíhlé je jejich velká univerzálnost a také skutečnost, že je mohou nosit dámy jakéhokoliv věku. Jsou navíc lehké a volné, a tak se v nic budete cítit velice dobře.

O butiku LaSilueta

Butik LaSilueta je zaměřený na dámy s plus size postavou a dobře rozumí jejím potřebám. Prohlédněte si jejich stránky LaSilueta.cz, kde najdete širokou nabídku módy pro pro plnoštíhlé dámy. Kromě již zmiňovaných letních modelů zde seženete XL nebo XXL elegantní plesové šaty pro plnoštíhlé, kabáty, svetry, kalhoty, topy, vesty a mnoho konfekce pro jaro, léto, podzim i zimu včetně módních doplňků.

Do butiku můžete vyrazit i osobně. Najdete jej na Praze 1 nedaleko Karlova náměstí v Myslíkově ulici číslo 23. Mají otevřeno každý den.

Napsat komentář