letiště
Ilustrační foto. Zdroj: Unsplash

Víme, kde parkovat u letiště Praha za rozumnou cenu

I levná letenka se může pořádně prodražit, když cestujete na letiště autem. To samozřejmě musíte před odletem zaparkovat. Ano, jde to i zdarma, ale je to bezpečné? Poradíme vám, kde levně zaparkovat, aniž byste se museli o svého plechového miláčka obávat.

Parkování u letiště Praha levně a bezpečně

Nejlepší sazby za parkování u letiště hledejte na Top parking. Kde, jak a za kolik zaparkujte? Čtěte dále.

Parkoviště u letiště Praha, které je situované nedaleko Kněževsi, je v provozu nonstop, tedy včetně nocí, nedělí a svátků. Parkování si stačí zarezervovat pouhé dvě hodiny předem přes objednávkový systém na webu, případně hodinu předem telefonicky. Během období letních dovolených ale doporučujeme rezervaci s větším předstihem.

Vše funguje jednoduše. Dorazíte vlastním vozem v určenou hodinu na parkoviště na adrese Nové Středokluky 405, kde na vás bude čekat řidič, který vás následně bezplatně odveze k letištnímu terminálu. Cesta zabere zhruba pět minut. Stejná služba je samozřejmostí i po příletu, kdy vás řidič do patnácti minut vyzvedne.

O bezpečnost vašeho vozidla nemusíte mít starost. Parkoviště situované na soukromém pozemku s kapacitou 200 vozů je osvětlené a nepřetržitě hlídané kamerovým systémem.

Podívejte se, za jak skvělé ceny můžete u letiště Václava Havla v Praze parkovat:

1 – 4 dny 700 Kč
5 – 7 dní 800 Kč
8 – 9 dní 1000 Kč
10 – 11 dní 1 100 Kč
12 – 13 dní 1 300 Kč
14 – 19 dní 1 400 Kč
20 – 30 dní 1 800 Kč

Parkování nedaleko letiště Václava Havla tak vyjde na skutečně rozumné peníze a vy můžete odletět na dovolenou nebo na pracovní cestu bez obav a s veškerým komfortem. Stejný pak bude i návrat – žádná složitá ani zdlouhavá cesta pro vůz vás nečeká, během několika desítek minut usednete do svého automobilu a jedete. Zaparkovat můžete samozřejmě i váš motocykl.

Napsat komentář