kosmetika
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Udělejte si výlet do Vsetína a vyrazte do krámku, kde to voní

Vsetín je srdcem Valašska, přesněji Hostýnsko-vsetínské hornatiny. Rozděluje jej řeka Vsetínská Bečva na Horní a Dolní město. Vyrazit můžete na výlet jak do samotného města, tak do jeho malebného okolí. Za zmínku určitě stojí místní renesanční zámek s muzeem a přilehlou Panskou zahradou či krásné náměstí. Aktuálně je také město známé díky místnímu hokejovému klubu. A pokud na Vsetínsko vyrazíte, určitě navštivte místní krámek s přírodní drogerií nazvaný Ekokočka.

Ekokočka v srdci Vsetína

Krámek na adrese Mostecká 364 najdete nedaleko Vsetínské Bečvy, místního bazénu a koupaliště. Nabízí na několika málo metrech čtverečních voňavé poklady. Zakoupíte zde mýdla, mléka, krémy, masti, oleje, svíčky, kosmetiku a mnoho dalších potřebných i potěšujících drobností z malosériové či domácí produkce českých producentů. Složení všech produktů si majitelka přísně hlídá.

Veškerý sortiment v nabídce je tak pečlivě vybírán s ohledem na čistotu složení. Proto jsou dominantou výrobků bylinky, oleje či přírodní esence. Nenajdete zde žádné umělé náhražky a chemii. Také zde můžete zakoupit ekologickou stáčenou drogerii, kterou si odnesete ve vlastních nádobách.

A proč kočka?

Kočka je symbolem elegance, krásy, ale zároveň i nezávislosti. Kočka je zvíře, které o sebe pečuje, je klidné, pozorné, charismatické, samostatné, hrdé, ale i opatrné. I proto se krásné a charismatické ženě říká, že je kočka. Kosmetika z Ekokočky pomůže každé ženě být právě takovou kočkou, o které píšeme.

Ekokočka online

A jestli je pro vás Vsetín moc daleko, nevadí. Krámek má i vlastní e-shop, který najdete na adrese www.ekokocka.cz. Přírodní drogerii a kosmetiku tak můžete vybírat z pohodlí vašeho domova. Potěšte sebe nebo své blízké originálními produkty české výroby, které zanechávají minimální ekologickou stopu.

Napsat komentář