židle
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Kvalitní látky i výplňový materiál na míru oživí vaše židle či sedačku

Výběr krásného nábytku na trhu je dnes poměrně velký, takže není vůbec problém najít si něco pěkného, co vám bude pasovat do interiéru. Na druhou stranu možná doma máte stávající nábytek, ke kterému máte určitý vztah. Není to vůbec nic výjimečného. Takový nábytek už ale nemusí být v nejlepší kondici, takže pokud si jej chcete ponechat, je vhodné přistoupit k jeho renovaci. K tomu se vám skvěle budou hodit látky nebo výplňový materiál, který si můžete objednat na míru přesně dle svých potřeb.

Koženka jako moderní materiál

Jedním z velmi využitelných materiálů je nepochybně koženka. Někdo může mít ke kožence trochu despekt, ale pokud je tato látka skutečně kvalitní, nabídne dlouhou výdrž a bude také příjemná na dotek. Koženka metráž lze objednat i na internetu za velmi zajímavé ceny, přičemž díky kvalitnímu materiálu dokáže dodat vašim židlím nebo sedačkám luxusní vzhled. Kromě toho se tento materiál často používá třeba na nejrůznější obaly nebo třeba kabelky, to už záleží na vaší tvůrčí kreativitě. Ekokůže nabídne dostatečnou výdrž a odolnost díky:

  • Kvalitnímu syntetickému materiálu
  • Povrchové vrstvě polyuretanu

Koženku si můžete vybírat v mnoha barvách, klidně mohou disponovat i bohatým potiskem. Záleží na vás, zda zvolíte jednobarevné provedení nebo různé abstraktní obrazce, případně motivy květin nebo jiné vzory. Každý rok jde koženka s dobou a materiál sleduje v tomto ohledu aktuální trendy.

Starý dobrý molitan

Pokud potřebujete řešit výplně, leckdy není nad osvědčený materiál. Tím může být v tomto případě molitan, který je levný a rozhodně s ním nic nezkazíte. Flexibilní molitan můžete zakoupit v různých rozměrech, takže není žádný problém jej uzpůsobit vašim potřebám pro konkrétní židli nebo sedačku. Výhodou molitanu je nepochybně jeho tvarová stálost, protože se jen tak snadno neprosedí.

Reklamní sdělení:

XXXLutz – záruka kvalitního nábytku a bytových doplňků

Napsat komentář