biometrický zámek

Biometrický zámek je spolehlivým přítelem pro cyklisty

Pokud rádi trénujete v sedle horského kola, musíte myslet i na kvalitní zabezpečovací zařízení. Dnešní technologie jsou velmi důmyslné a ochrání vás před nenechavci úplně jinak než prostý zámek na klíč. Ten patří ještě do dvacátého století, moderní éře vládne biometrika. Jinak řečeno, odemknutí zámku pouhým přiložením prstu. Drahý dopravní prostředek, jakým klasické horské kolo bezesporu je, dnes zákonitě vábí pozornost lupičů. Přes biometrické ověřování se ale nenechavci nebudou moci dostat, takže své původní plány raději vzdají. A buďte zcela bez obav, zámek vydrží v provozu velmi dlouhou dobu.

Výhodou jsou nejen kompaktní rozměry

Má bezesporu řadu plus, což zjistíte hned při prvním použití. Biometrický zámek potřebuje jen tři hodiny k tomu, aby byl nabitý na plnou kapacitu a může vaše kolo pohlídat i po dobu několika dalších týdnů. Samozřejmě nemusí být doplňkem jen pro vášnivé cyklisty, protože platí, že je maximálně univerzální. Za jak dlouho se odemkne? Stačí vám pouhá vteřina, nebudete na nic čekat a výhodou je i to, že není nutné pamatovat si nějaký číselný kód. V hlavě jich nosíme každý den tolik, že by se mohl vlastně snadno zapomenout, že? Tento zámek se otevře jen ve chvíli, když k němu povolaná osoba přiloží palec. A můžete na něj nastavit otisky hned několika lidí, což je velmi praktické pro rodinu a přátele. Není pak nutné čekat, odemčení je možné okamžitě.

Problémy nedělají ani rozmary počasí

Pokud se chystáte na delší vyjížďku, nemusíte se bát ani deště. Průtrž mračen je něčím, co zámku s krytím IP55 nebude v žádném případě vadit. Úspěšně odolá dešťovým kapkám i prachu na silnicích, který je někdy doslova všudypřítomný. Hodí se proto i na výlety do přírody. Více informací k tomuto tématu najdete na stránce cel-tec.cz!

Napsat komentář