Bubble shooter
Zdroj obrázku: hrajzdarma.cz

Bubble Shooter – klasika, která baví hráče od roku 2000

Nudíte se? Pak je možná ta správná chvíle vyzkoušet nějakou klasickou hru. Co takhle Bubble Shooter?

Hra prověřená dvěma dekádami

Jestli jste ještě neměli tu čest vyzkoušet Bubble Shooter, pak věřte, že vás čeká spousta zábavy a napětí. Přitom pravidla jsou jednoduchá a tak trochu připomínají Tetris, jen jaksi naruby.

Vaším úkolem je spojit bubliny do skupiny minimálně tří bublin stejné barvy. Pokud se vám to pořadí, celý shluk těchto bublin zmizí. Tak pokračujete, dokud nevystřílíte celé pole. Zdá se to jednoduché, ale až taková pohoda to není. Pokud se netrefíte, střílená bublina se přilepí k ostatním a vy ji musíte dalšími výstřely také ničit. Výstřelů máte omezený počet a pokud se vám nebude dařit, zeď kuliček bude postupně klesat. Může se tedy stát, že vás všechny kuličky zavalí. Jde tedy i o hru, při které si procvičíte logické dovednosti.

Historie hry Bubble Shooter

Bubble Shooter je jednou z nepopulárnějších her. Její vznik je datován do internetového pravěku. Když se totiž v roce 2000 objevila na displejích počítačů, žádné smartphony ještě neexistovaly. Přesto už v té době působila v konkurenci GTA, Final Fantasy nebo The Simps poněkud archaicky.

Tak či onak, velkým kladem této hry je její jednoduchost, přímočarost a tak trochu i návykovost. Proto již více než dvě dekády baví mladé hráče i ty starší. Dnes je to většinou v mobilech a tabletech, ale její počátky jsou neodmyslitelně spjaty s Microsoftem. Další zajímavostí je, že poslední originální verze Bubble Shooteru vznikla v roce 2004. Od té doby se také objevují její různé mutace.

Online hry zdarma

Pokud si chcete zahrát i další známé i neznámé hry, na internetu naleznete spoustu stránek, které nabízejí online hry zdarma. Jelikož je nemusíte instalovat, lze je hrát na mobilech, tabletech i počítačích bez ohledu na operační systém, který používáte. Přitom se nemusí jednat jen o klasické arkádovky či závody, ale i o strategické, bojové či sportovní hry.

Napsat komentář