formule 1
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Formule 1 řádila na Karlově mostě

Formule 1 se ve středu 21. dubna proháněla po Karlově mostě. Ne, není to vtip. V srdci stověžatého města totiž natáčí reklamní spot společnost Red Bull. A nemá dojít jen na Karlův most!

Ale pěkně popořadě. Akce má povolení města, a tak nešlo o žádný neřízený pokus jak zaujmout. Přesto burácení motoru vyvolalo v centru Prahy pozdvižení a kdo o akci netušil, zprvu nechápal, co se děje. Deset let starý stroj měl údajně řídit legendární David Coulthard, to ale pořadatelé vyvrátili.

Pronájem Karlova mostu stojí 250 tisíc korun, Red Bull ale plánuje natáčet i na dalších místech hlavního města. Spekuluje se mimo jiné o Hradčanech. To se bude muset vypít hodně drinků.

Videa s okružním monopostem se na sociálních sítích objevila už ve středu ráno, kdy natáčení probíhalo. Těšíme se na další záběry!

Formule 1 v reáliích, které dobře známe, a které jsou většinu roku plné lidí, působí netradičně a koncept tohoto reklamního spotu je rozhodně originální. Bohužel si podobné natáčení mohou dovolit skutečně jen vyvolení.

Napsat komentář