žena
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Jakým dárkem potěšíte milovanou ženu? Stříbrnými náušnicemi a náhrdelníkem s perlou

Když se blíží narozeniny manželky, babičky nebo dcery, muži znejistí. S výběrem vhodného dárku si totiž nevědí mnohdy rady. Skvělým tipem jsou šperky s pravou říční perlou nebo přírodními kameny, protože překrásnému klenotu žádná žena neodolá.

Dechberoucí náramky, náhrdelníky, prsteny i náušnice ozdobené perlou patří k populárním šperkům. Není divu. Perla je drahokamem, který je tvarově i barevně dokonalý. K tomu má v historii svůj význam, pyšní se mimořádnými účinky a vlastnostmi. Odpradávna lidé věřili, že je ochrání před negativními vlivy i zlou energii.

Darujte něco mimořádného

Když zvolíte pro milovanou ženu jako dárek stříbrné náušnice visací, nešlápnete vedle. Již po staletí je obecně známo, že je perla symbolem očisty, lásky, něhy, ale také moudrosti, vědění a štěstí. Prý se pyšní léčivými účinky. Když ji budete nosit v oblasti hlavy, zmírní bolesti i horečku a naopak posílí nervový systém. Pokud se vám zalíbí perlový náhrdelník, ochráníte dýchací cesty, dutinu ústní, zuby a zbavíte se svalů či křečí.

Pro znamení Ryb a Raků

Šperky s perlou jsou jako stvořené pro všechny milovnice elegance, ale nejvíce vyhovují vodním znamením. Zklidnění, jemnost a čistotu mysli nabídnou i Kozorohům, Blížencům a Vahám. Budete-li nosit náušnice či náhrdelníky s perlou, budete se snadněji rozhodovat, získáte intelekt a posílíte duchovní vývoj. Tento druh šperku je symbolem ženskosti.

Kde nakoupit?

Mrkněte se do e-shopu Tiniana, kde lze pořídit krásné skvosty s perlou v podobě cenově výhodných setů. Nemyslete však jen na své blízké, ale také sami na sebe. Pořiďte si jeden z mnoha moderně zpracovaných náramků s přírodním kamenem. Ať už si vyberete náramek z modrého jaspisu, tygřího oka, tyrkysu nebo lávového kamene, budete spokojeni.

Napsat komentář