svatba u moře
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Kde si říci své „ano“? No přece v Chorvatsku

Svatba, to není jen tak. Chcete-li originální obřad v netradičním prostředí, svatba v Chorvatsku je naším tipem. Jak ale sňatek v zahraničí probíhá a jedná se vůbec o oficiální akt?

Co je ke svatbě v Chorvatsku potřeba

Malebné Chorvatsko láká každoročně k moři statisíce Čechů. Nádherné romantické zátoky, bohatá historie, přívětiví lidé či klidné moře, to je jen několik z mnoha důvodů, proč se na Jadran všichni tak rádi vracíme. Někteří tuto zemi tak milují, že si své „ano“ řeknou právě zde.

Ano, říci si „ano“ v Chorvatsku mohou i občané České republiky. Stačí k tomu málo, protože celým procesem sňatku vás jednoduše provede agentura Absolute day. Vy si jen připravíte potřebné doklady, jako je rodný list, osvědčení o právní způsobilosti, cestovní pas nebo občanský průkaz, případně rozvodový list či úmrtní list zesnulého manžela nebo manželky. Svatba v Chorvatsku je zcela legální a v Česku již není třeba obřad oficiálně opakovat. Uspořádat však můžete i jen symbolický akt. Ale teď už budeme pokračovat něčím zábavnějším a tím je výběr termínu, místa a plánování celého svatebního dne.

Nebudete v tom sami

Snoubenci si samozřejmě volí termíny v teplé části roku, proto doporučujeme začít sňatek v Chorvatsku plánovat s velkým předstihem. Místo je samozřejmě na vás. Pokud máte rádi lokalitu, kam se rádi vracíte, máte napůl vyhráno. Jestliže hledáte příjemnou destinaci, určitě se podívejte na stránky svatba Chorvatsko a nechte si ji doporučit. Páry si často své ano říkají na Hvaru nebo ve střední Dalmácii.

Služby Absolute day nekončí ale jen u výběru termínu a destinace. Organizátoři vám pomohou s administrativou, rozpočtem svatby, hostinou, dokáží sehnat fotografa, DJe, kadeřnici, svatební dort, květiny, bar, ale třeba i svědky. Zkrátka s koordinací vašeho dne si vůbec nebudete muset dělat starosti.

Napsat komentář