e-koloběžka
Ilustrační foto. Zdroj Pixabay

Nejzajímavější elektrické koloběžky na trhu? Tady jsou!

Elektrické koloběžky jsou fenoménem posledních let a jejich obliba je stále větší. Po éře sdílení si je dnes uživatelé spíše kupují. Pojďme se podívat na ty nejzajímavější elektroběžky na českém trhu.

Dualtron Achilleus 60V35Ah LG

Jedna z nejlepších koloběžek své třídy. Špičkový a precizně zpracovaný stroj splňuje ty nejnáročnější požadavky všech ostřílených jezdců. S dojezdovou vzdáleností až 120 km na jedno nabití se vymyká konkurenci, kterou s přehledem nechává za sebou. Co se týče designu, na první pohled zaujmou jedenáctipalcová kola a dostatečně široká nášlapná plocha. Elektrická koloběžka je vyrobena ze špičkových materiálů a perfektně se ovládá, proto je určena těm, kteří nemají v úmyslu dělat žádné kompromisy.

Cena: 79 990 Kč

Kaabo Mantis 10

U této koloběžky přicházejí na řadu emoce. Kaabo Mantis je šelma se vším všudy. Kdo si ji jednou ochočí, už nebude chtít jinou. Vyniká výborným dojezdem až 90 kilometrů a prvky, jako je třeba ABS, které zaručují její perfektní ovladatelnost i za deště a dalších nepříznivých podmínek. Do základní výbavy také patří přední a zadní pružiny. Jízda je tak komfortní. Ve městě, ale i mimo něj, se za vámi bude každý ohlížet.

Cena: 52 990 Kč

Inokim Oxo 60V 25.6AH 2730W

Prakticky bezúdržbový stroj s dojezdem více jak 100 kilometrů zaujme všechny, kteří chtějí na svém stroji opouštět hranice města. Koloběžka má podvozek s nastavitelnou výškou, a tím pádem jej lze přizpůsobit terénu. Inokim Oxo se výborně ovládá a je stabilní i na nerovné ploše. Lehce se skládá a lze ji přepravovat například na nosiči kol. Bezpečnost zajišťuje kvalitní konstrukce, kotoučové hydraulické brzdy značky Zoom a dobře viditelné LED osvětlení.

Cena: 58 990 Kč

Futecher Gun Pro 20.8 AH 1760W

Perfektní výkon a maximální spolehlivost. Tak jednoduše lze popsat e-koloběžku Futecher Gun Pro. Tento lehoučký dopravní prostředek se výborně hodí do městské džungle, kde se stává mrštným gepardem. Díky předním a zadním bubnovým brzdám je bezpečná pro jezdce i jeho okolí. K tomu dopomáhají také kvalitní LED diody na představci. Snadno se skládá, pohodlně se vejde od kufru auta a na jedno dobití ujede až 85 kilometrů. Ne nadarmo je Gun Pro vlajkovou lodí společnosti Futecher.

Cena: 31 490 Kč

Napsat komentář