sklad
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Primapol zajišťuje širokou škálu výrobku pro průmyslové využití

Ať už jsou to plastové výrobky pro průmysl, broušené plechy, pvc trubky, tyče nebo desky, společnost Primapol vyjde vašim požadavkům vždy vstříc.

Máte firmu a potřebujete zajistit plastové obráběné díly, hliník, ocel nebo vše, co vyžaduje požární ochrana? Primapol vám zajistí širokou škálu výrobků pro vaše podnikání.

Plasty

Z platů jsou v nabídce zejména výrobky z PP-H (polypropylen homopolymer). Jde o vysoce odolný materiál zejména v případě kontaktu s chemikáliemi. Tvrdost, svařovatelnost a zdravotní nezávadnost z něj dělají ideální materiál pro nádrže na vodu či chemické roztoky. PP-C (polypropylen kopolymer) je obdobou výše uvedeného, avšak v mrazu nekřehne a lze jej využít v prostředí do -30 °C. Naopak tam, kde hrozí vysoké teploty, se hodí PE300/PE-HD (polyetylen s vysokou hustotou), který je odolný i proti UV záření. Známým materiálem je samozřejmě PVC (polyvinylchlorid), který je vhodný zejména na nejrůznější potrubí, ale třeba také pro modelářství. Jde o tuhý a tvrdý materiál, který lze svařovat, lepit či obrábět. Stavebnictví se bez něj dnes neobjede.

Hliníkové slitiny

Materiály, do kterých se přidávají další složky, aby se zvýšila jejich pevnost, se nazývají hliníkové slitiny. Společnost Primapol nabízí veškeré v praxi využitelné slitiny. Hliník je velmi dobrým materiálem díky možnosti recyklace a lze jej využít v průmyslu, pro výrobu fólií, ale i v elektronice. Vyniká svojí lehkostí a velmi dlouhou výdrží.

Uhlíkové a legované konstrukční oceli

Nerezové oceli jsou nedílnou součástí skladových zásob Primapolu. Tyto materiály se totiž využívají prakticky ve všech průmyslových odvětvích. Dále lze pořídit nerezové materiály včetně feritických, martenzitických, austenitických a austeniticko-feritických tříd oceli. Ty jsou korozivzdorné, ale nevadí jim ani vysoká teplota.

Další produkty a služby

Potřebujete letecké materiály, ventily, rozvody nebo obráběcí služby? I v takovém případě se na Primapol můžete obrátit.

Napsat komentář