stroj
Ilustrační foto. Zdroj: Pexels

Stěhování strojů a celých fabrik kamkoliv na světě jedině se zkušenými partnery

Není žádnou novinkou, že se výrobní podniky a fabriky stěhují po celém světě, a to z důvodů jak ekonomických, tak praktických. Přesun veškerých výrobních strojů a zařízení z bodu A do bodu B vyžaduje komplexní logistickou operaci, která je zpravidla nad síly daného podniku. Spolehlivým partnerem v této problematice je společnost Ais Eurelo zabývající se stěhováním těžkých strojů.

Demontují, převezou a znovu sestaví

Specialisté ze společnosti se postarají o celý proces, aniž byste museli řešit přepravní problematiku spojenou s přesunem přes hranice či dokonce přes oceán. Zajistí bezpečné rozebrání strojů, jejich nakládku, přestěhování i opětovné sestavení celého provozu.

Ještě než se do akce pustí, projektový manažer společnosti vypracuje se svým týmem časový plán celého přesunu, včetně možných rizik, která vám představí. Po schválení se na místo dostaví tým odborníků, kteří stroje odpojí, naloží a případně i rozeberou. Po přemístění na určené místo vše sestaví a připraví k provozu. Může to znít jednoduše, ale stěhování výroby v mezinárodním měřítku vyžaduje obrovské úsilí, technické a logistické znalosti a především preciznost. To vše s ohledem na bezpečnost práce.

Dalším důležitým faktorem ovlivňujícím hladký průběh akce je kvalitní technika. Ais Eurelo disponuje systémem Megalift, jehož kapacita zvedání je až tisíc tun, flexibilními jeřáby, hydraulickými portálovými systémy a dalším vybavením pro přemisťování strojů včetně transportních stěhovacích plošin, závěsů a řetězů. Zároveň může zákazníkům poskytnou skladovací prostory pro dočasné uložení strojů.

Stěhování bez starostí

S ohledem na dlouholetou praxi v oboru, která zahrnuje vše od stěhování farmaceutického vybavení až po přesuny nadměrných nákladů v mezinárodním měřítku, je Ais Eurelo tím pravým partnerem v problematice stroje – přeprava. Firmám tak odpadnou nemalé starosti se stěhováním celých výrob, včetně demontáže a montáže zařízení.

Napsat komentář