Tetování
Foto: Pixabay

Tipy na originální tetování

Uvažujete o originálním tetování a nenapadá vás žádný motiv, který nezestárne? Poradíme vám. Přečtěte si naše horké tipy a závěrečné doporučení na tetovací studio Praha.

Mandala

Mandala ve východních náboženstvích symbolizuje vesmír. Tento nádherný obrazec prožívá svůj „boom“ i na západní polokouli a přejímají jej nejrůznější ezoterická hnutí. K mandale můžete mít duchovní vztah, ale může se vám třeba jen líbit její zdánlivá nekonečnost. Proč si ji tedy nenechat vytetovat?

GPS souřadnice

Máte oblíbené místo? Zvěčněte si jej naprosto originálně, a to GPS souřadnicemi. Takové tetování se dobře vyjímá na lýtku nebo na předloktí. Alternativou může být matematický vzoreček, pokud je vám nějaký blízký. Fanoušci aut si zase občas vytetují svoji první SPZku.

První obrázek vašeho dítěte

První malůvka vašeho dítěte bude vždy unikát. Zvěčněný jej nemusíte mít jen na papíře, nosit ho můžete pořád při sobě dokonce na vlastní kůži. Umístění je samozřejmě na vás. Fantazii se meze nekladou.

Kotvy

Kotva představuje pevné pouto, a to nejen fyzické. Jestliže uvažujete o tetování společně se svojí drahou polovičkou, buďte originální a každý si jednu z tetovacího salonu odneste. Inspiraci najdete na obrázku níže.

Přírodní motivy

Příroda je mocná čarodějka, a tak les, hory, ptáci, motýli, vlci nebo lvi jsou tradičními předlohami pro tatérská umělecká díla. V takovém případě je jedno, zda chcete jen drobné tetování nebo třeba obrazec přes celá záda.


Kam pro kvalitní tetování

Dobrých tetovacích salonů je v dnešní době naštěstí už dostatek. Pověst o špatně provedené práci se rychle šíří a napovědět vám mohou také recenze na internetu. Kvalitní umělecká díla přímo na tělo provádí tetovací salon Praha, a pokud zrovna nejste z naší metropole, můžete si z ní přivézt zajímavý suvenýr.

Napsat komentář