Káva
Ilustrační foto. Zdroj: Unsplash

Na Slovensku umí espresso, které patří mezi TOP 10 na světě

Mnoho Čechů pije kávu každý den, ale často ráno ve spěchu, a už menšina lidí si ji dokáže opravdu vychutnat. A to je opravdu škoda. Káva je totiž ušlechtilých nápoj, který dokáže roztančit naše chuťově pohárky radostí. Oceňované slovenské espresso vás přesvědčí o tom, že káva nemusí být jen rychlý přísun energie, ale dokáže ve vás zanechat příjemný pocit po celý den. Podíváme se na to, kde si můžete takovou kávu zakoupit a proč stojí za to ji ochutnat.

Vynikající kvalita a chuť

Pražení kávy dnes není rozhodně nic tajemného, protože káva se vyrábí na celém světě. Vždy ale záleží na tom, jaké technologie se při přípravě kávy používají a jakým způsobem je nakládáno se surovinami. To totiž významně ovlivňuje kvalitu a chuť kávy. V tomto exceluje slovenská pražírna kávy EBENICA COFFEE, Kde se připravuje jedna z nejlepších káv na světě. Zdejší výjimečně kvalitní espresso patří mezi TOP10 káv na starém kontinentu. Tato káva má dokonce prestižní ocenění Coffee Review a Great Taste z USA. Tuto skvělou kávu si můžete zakoupit:

  • Na eshopu
  • V kamenné prodejně

Ve vlastní prodejně této pražírny můžete získat extra servis, kde vám určitě rádi poradí s výběrem dobré kávy pro každou příležitost. Koupíte si zde také kávové příslušenství. Pokud to máte do kamenné prodejny daleko, je tady káva eshop. Zde zakoupíte online veškeré druhy kávy, které mají v této pražírně v nabídce.

Výjimečnost je v detailech

Již jsme hovořili o nutnosti správného postupu pražení a vhodném způsobu nakládání se surovinami. Aby toho bylo možné docílit, je důležité, aby svou práci dělali lidé, kteří ji mají skutečně rádi. A přesně takto to umí v EBENICA COFFEE, která patří mezi lokální menší producenty kávy, kde je možno, na rozdíl od velkovýroby, takové postupy úspěšně aplikovat. A také právě proto vám zdejší káva bude tolik chutnat.

Napsat komentář