Notebook
Ilustrační foto. Zdroj: Unsplash

Surfujte bez omezení po celé Mladé Boleslavi se Zrychluj.cz

Jste z Mladé Boleslavi a hledáte optimální internetové připojení pro vaši domácnost nebo firmu? Chcete surfovat po síti bez omezení a zasekávání, streamovat, hrát online hry nebo odesílat velké množství dat? Pak je tady právě pro vás projekt Zrychluj.cz.

Rychle a ještě rychleji

Zrychluj.cz nabízí vysoce kvalitní internetové připojení jak po kabelu, tak vzduchem. Můžete si vybírat dle vašich preferencí mezi tarify s rychlostí stahování od 20 Mb/s do 1000 Mb/s a odesílání dat od 2 Mb/s do 500 Mb/s, a to bez jakýchkoliv závazků a navíc s TV tarifem zdarma. Neomezený datový tok je v dnešní době samozřejmostí a to jak v případě kabelového připojení, tak bezdrátového.

Internet v Mladé Boleslavi se Zrychluj.cz neobsahuje žádné skryté poplatky. Za neomezený datový tok platíte dohodnutý měsíční paušál, jehož výše se odvíjí od výše uvedených rychlostí. A protože je internet nedílnou součástí našich životů, technici ze Zrychluj.cz přijedou na místo již druhý den po objednání. Surfovat tak budete moci prakticky ihned. Samozřejmostí je pak technická podpora na telefonu, která funguje v režimu 24/7, tedy nonstop. Pokud by se vyskytly problémy s připojením, technici jej řeší v co nejkratším čase.

Pokrytí v Mladé Boleslavi

Poptáváte-li nejspolehlivější internetové připojení přes optický kabel nebo bezdrátové připojení, Zrychluj.cz pokrývá prakticky všechny lokality. Neváhejte a ověřte si možnou dostupnost na vaší adrese přímo na stránkách Zrychluj.cz. Prakticky okamžitě se dozvíte, jaké jsou možnosti vašeho budoucího internetového připojení.

Digitální věk přichází

Rychlý a stabilní internet je nutností nejen pro firmy, ale i domácnosti. Nastává digitální doba internetu věcí, cloudových aplikací a obsáhlých streamovacích platforem. S přicházejícím standardem Wi-Fi se i na plno otevírá cesta rozšířené a virtuální realitě. Nebuďte pozadu a držte krok s nejmodernějšími technologiemi.

Napsat komentář